HOME
MENU

GIFOCARD animowane obrazy gif do pobrania, facebook, WhatsApp, tekst lub e-mail

Udostępniaj nasze animowane zdjęcia urodzinowe na Facebooku, WhatsApp, wiadomościach tekstowych SMS i innych sieciach społecznościowych lub pobierz i wyślij ponownie. Ekarty w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, włoskim, polskim i portugalskim.

Aby pobrać gif z dowolnego urządzenia najpierw wybierz obraz gif z galerii, a następnie kliknij przycisk pobierania znajdujący się nad animowanym gifem.

Inne sposoby pobierania gif ...

Aby pobrać gif ze smartfona z systemem Android lub Apple iPhone, najpierw wybierz gif, a następnie dotknij i przytrzymaj obraz, aż pojawi się menu z opcją pobrania gif.
Aby pobrać gif z komputera z systemem Windows lub Apple iMac, umieść kursor nad gif, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy, aby wyświetlić menu z opcją zapisania obrazu.

Nie musisz pobierać gify na swoje urządzenie, aby udostępniać je na Facebooku, WhatsApp, wiadomościach tekstowych SMS i innych sieciach społecznościowych.

Najpierw wybierz obraz gif z galerii, a następnie kliknij jeden z przycisków mediów społecznościowych znajdujących się pod animowanym gifem, aby wysłać krótki link do Facebooka, WhatsApp, wiadomości tekstowej SMS i innych sieci społecznościowych.